GOK Rędziny

Wydarzenia i Aktualności:

16 Maj 2019

Wyniki XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Świat Malowany Plasteliną ,,Kosmos


Wyniki XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Świat Malowany Plasteliną – ,,KOSMOS” 2019

Kategoria – Przedszkolaki

I miejsce – Igor Chrapek -  SP w Koninie

II miejsce – Oliwia Raczyńska  - SP w Koninie

III miejsce – Wiktoria Arkuszewska – ZSP nr 2 w Częstochowie
III miejsce – Adrianna Worwąg  - Gminne Przedszkole  w Kłomnicach

Wyróżnienie:
Julia Sirek - Oddział Przedszkolny w Nieradzie
Wiktoria Szczypior -  Przedszkole Gminne nr 2 w Kłobucku
Maja Kowalczyk - Gminne Przedszkole w Kruszynie

Kategoria klas 1 – 3

I miejsce – Stanisław Krysiński - SP nr 1 im. W. Sebyły w  Kłobucku
I miejsce – Igor Powązka -  ZSP w Lgocie Małej

II miejsce – Julia Śpiewak - ZSP w Lgocie Małej
II miejsce – Olga Dąbrowska - SP im. S. Ligonia w Truskolasach
 

III miejsce – Martyna Nowak -  SP im. S. Ligonia w Truskolasach
III miejsce –   Kamil Bruś - Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Wyróżnienie:
Piotr Wasiak - SP w Ślęzanach
Nikola Grzesiak - SP w Piasku
Krzysztof Mazur - ZSP nr 1 w Rędzinach
Szymon Mila - SP im. S. Ligonia w Truskolasach
Agata Kałafut - SP nr 1 w Częstochowie
Jakub Wójcik - SP w Janowie


Kategoria klas 4 – 6

I miejsce – Kinga Grzelak - GOK w Miedźnie
I miejsce – Zuzanna Habrajska - ZSP nr 1 w Częstochowie

II miejsce – Ala Cholewińska - ZSP nr 1 w Rędzinach
II miejsce – Aleksandra Lipowicz - SP im. L. Teligi w Poraju


III miejsce – Natalia Postawa - SP w Widzowie
III miejsce – Gabriela Jędrzejewska - SP im. L. Teligi w Poraju


Wyróżnienie:
Maria Trynda - SP w Ślęzanach
Mikołaj Sojda - SP nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie
Karolina Pruciak - SP w Widzowie
Karolina Wojtysek - GOK w Miedźnie
Natalia Krawczyk - GOK w Miedźnie
Judyta Stanuch - SP nr 2 w Rędzinach

Kategoria –  Klasy VII, VIII i III Gimnazjum

Nagroda Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
Martyna Jędrzejewska - SP im. L. Teligi w Poraju


I miejsce – Marta Marek - ZSP nr 1 w Częstochowie
I miejsce – Dawid Bińczyk – SP im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie

II miejsce – Oliwia Ciura  - Gimnazjum, ZSP nr 2 w Rędzinach
II miejsce – Weronika Purgal - ZSP nr 1 w Częstochowie
II miejsce – Nina Adamus - SP nr 13 w Częstochowie

III miejsce – Maja Witkowska – ZSP nr 1 w Rędzinach
III miejsce – Wiktoria Szymczyk – SP nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w  Częstochowie

Wyróżnienie:
Jowita Sosna – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Częstochowie
Sebastian Bugaj -  Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Barbara Kciuk - SP im. L. Teligi w Poraju
Martyna Badowska – ZSP w Rudnikach

Laureatom konkursu Gratulujemy i zapraszamy na oficjalne odczytanie wyników oraz wręczenie nagród 24 maja 2019 (piątek) o godzinie 13.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Rędzinach ul. Mickiewicza 7.


Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Rędzinach

ul. Mickiewicza 7,
42-242 Rędziny
tel. 34 32 79 998
email: gok.redziny@op.pl

Gok Rędziny

Biblioteka